28. Březen 2024     dnes má svátek: Soňa

09.04.2018

Obecní úřad oznamuje, že v úterý 10. a ve středu 11. dubna 2018 bude obecní úřad z technických důvodů uzavřen.

Dětská lékařka MUDr. Kučerová z léčebny oznamuje, že v úterý 10. dubna, odpoledne, z důvodu nemoci neordinuje. Dopolední ordinace MUDr. Berské bude prodloužena do 14.30. Poté budou akutní případy ošetřeny na dětské příjmové ambulanci v nemocnici ve Frýdku-Místku.

Kamenictví Holiš ze Zubří oznamuje, že bude ve čtvrtek 12.dubna, v době od 9.30 do 10.00 hod., na místním hřbitově přijímat objednávky na kamenické práce.

Obecní úřad nabízí občanům ke koupi měkké a tvrdé palivové dříví. Cena za měkké dřevo, např. smrk, je 690,- Kč, za tvrdé dřevo, jako javor nebo olše je 1150,- Kč. V ceně není zaúčtována doprava. Objednávky hlaste na obecním úřadě. Zde získáte další informace.

Divadelní spolek Sokol na prknech oznamuje, že se na obecní úřadu prodávají vstupenky na divadelní představení Vraždy a něžnosti, která budou odehrána ve dnech 27. a 28. dubna v kinosále místní sokolovny. Vstupenky na tato představení stojí 100,- Kč.

Obecní úřad upozorňuje, že skončila lhůta pro zaplacení poplatků za odpad. Kdo ještě nezaplatil, ať tak učiní v nejbližší době, vyhne se tak vymáhání dle daňového řádu. Poplatek za psa se platí do konce dubna letošního roku.

Sdružení rodičů srdečně zve všechny děti a jejich rodiče na Den Země sázení stromků. Sraz je v sobotu 14.4 ve 14.00 hod. u Dvořáčka. S sebou si vezměte jen motyku a rýč, občerstvení je zajištěno. Akce se koná pouze za příznivého počasí.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve na tato mistrovká utkání: v neděli 15. dubna hrají žáci s Čeladnou. Jejich utkání začíná ve 13.30 hod. Muži hrají rovněž V neděli 15. dubna od 16.00 hod. s Nošovicemi. Obě utkání se hrají na domácím hřišti.