19. Duben 2024     dnes má svátek: Rostislav

02.07.2018

Na chodníku mezi školou a obecním úřadem byly nalezeny klíče. Tyto klíče jsou uloženy na OÚ.

Obecní úřad oznamuje, že v pátek 6. července bude uzavřena místní knihovna.

Sbor dobrovolných hasičů v Metylovicích Vás zve na 52. ročník pohárové soutěže hasičských duržstev, která je zároveň 4. kolem Moravskoslezské ligy v požárním útoku 2018. Soutěž se koná v sobotu 7. července od 13.00 hod. na fotbalovém hřišti v Metylovicích. Občerstvení je zajištěno. Přijďte podpořit naše závodníky. Srdečně zvou hasiči z Metylovic.

V sobotu 7. července se sbírá BIO odpad od 10.00 do 12.00 hod. v areálu bývalého horního kravína.

Na obecním úřadě je k náhlednutí návrh nového železničního jízdního řádu, který bude platit od prosince 2018 do prosince 2019. Své návrhy na změnu můžete podat na obecním úřadě v Metylovicích nejpozději do 13. července.

Informujeme občany obce Metylovice, že čipování popelnic bude pokračovat až 11. července, při dalším svozu popelnic a další následující dny. Žádáme proto občany, kteří popelnice ještě očipované nemají, aby své popelnice po tomto svozu nechali vystavené a neschovávali je.Plastové popelnice budou taky opatřeny čipem.

Upozorňujeme občany, že po dobu opravy komunikace ve Frýdlantě n. O. u železničního přejezdu na Ostravici, platí přechodná úprava jízdního řádu. Autobusy v této době nebudou zajíždět do zastávek Frýdlant Beskyd, Frýdlant Norma a Frýdlant pošta. Pouze spoje č. 2 a spoj č. 12 linky 347, tj. na ranní a odpolední směnu, budou na zastávky Frýdlant Norma a Frýdlant Beskyd zajíždět.