24. Duben 2024     dnes má svátek: Jiří

22.10.2018

Obecní úřad oznamuje, že ustavující zasedání nově zvoleného zastupitelstva obce bude v pondělí 29. října v 18.00 hod. v kinolále místní sokolovny.

Dětská lékařka MUDr. Berská z léčebny oznamuje, že ve čtvrtek 25. října odpoledne nebude ordinovat. Akutní případy ošetří na dětské příjmové ambulanci v nemocnici ve Frýdku-Místku.

Sběr BIO odpadu proběhne v sobotu 27. října od 10.00 do 12.00 hod. v areálu bývalého horního kravína.

Obecní úřad Vás zve na divadelní představení divadla Devítka "(Ne)prodejné manželky" v pátek 26. října. Představení se hraje v kinosále místní sokolovny a začíná v 19.00 hod. Vstupné 50,- Kč. Vstupenky si můžete zakoupit i v předprodeji na obecním úřadě.

Sbor dobrovolných hasičů a obecní úřad Vás zvou na tradiční metylovský krmáš v sobotu 3. listopadu. Od 14.00 hod. můžete před sokolovnou posedět s harmonikářem, zakoupit si domácí výrobky ze zabíjačky, grilované speciality, koláče, svařáček a další občerstvení. Nebude chybět kolo štěstí pro děti i dospělé. Večer od 19-ti hod. pak začíná krmášová zábava se skupinou BLANKYT.

Spolek rodičů oznamuje, že v základní a materšké škole se koná soutěž ve sběru kaštanů a žaludů, která končí 31. 10. 2018. Kaštany a žaludy odevzdávají děti ve svých třídách a na vítěznou třídu čeká odměna. Další soutěž je ve sběru plastových víček. Také je odevzdávejte ve svých třídách. Soutěž končí na konci školního roku a vítězná třída bude také odměněna.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve své příznivce na poslední podzimní mistrovské utkání žáků a mužů: Žáci hrají v sobotu 27. října od 10.00 hod. v Kunčicích. Muži hrají neděli 28. října od 14.00 hod. s Baškou. Toto utkání se hraje na domácím hřišti.